IronFlex Citrulline - 200g

Sprawdź opinie

23,05 zł
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
Smak:
Variants:

OPIS

⚡Wykazuje pozytywny wpływ na wzrost poziomu tlenku azotu 

⚡Bierze udział w naturalnym procesie syntezy L-argininy 

⚡Wspomaga transport składników odżywczych i tlenu wraz z krwią do mięśni – efekt pompy 

⚡Uczestniczy w procesie cyklu mocznikowe, który sprzyja oczyszczaniu ustroju ze zbędnych metabolitów wtórnych 

⚡Może przyczynić się do zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni w trakcie treningów siłowo-wytrzymałościowych 

⚡Uzupełnia codzienną dietę o optymalną dawkę L-cytruliny 

Masz dość wieloskładnikowych odżywek przedtreningowych, które posiadają zbyt duże dawki kofeiny? Pragniesz wspomóc organizm podczas pracy nad umięśnioną i sportową sylwetką? Szukasz optymalnego sposobu na dostarczenie organizmowi niezbędnego wsparcia w trakcie intensywnych treningów? Suplement diety IronFlex Citrulline okaże się idealnym wyborem! To produkt w formie proszku, który umożliwia wzbogacenie codziennego odżywiania o optymalną dawkę L-cytrulinyendogennego aminokwasu o niezwykle szerokim zastosowaniu w ustroju człowieka. Wzbogacony dodatkiem tauryny i witaminą B6 pozwoli efektywnie wpłynąć na ograniczenie uczucia zmęczenia  oraz zadbać o właściwy poziom energii do realizacji założeń treningowych. Sięgnij po IronFlex Citrulline – naturalny NO booster! 

Skład IronFlex L-citrulline 

Proszek zawarty w suplemencie diety IronFlex L-citrulline przygotowano z wysokiej jakości surowców i przy użyciu zaawansowanej technologii, co pozwoliło uzyskać produkt o bezproblemowej rozpuszczalności. Dzienna porcja preparatu pozwala na dostarczenie 2380 mg jabłczanu cytruliny, 30 mg witaminy C oraz 3 mg witaminy B6. Opakowanie suplementu o gramaturze 200 g zawiera aż 71 sugerowanych porcji. Produkt dostępny jest w owocowych i orzeźwiających smakach, a także w wersji naturalnej (bez smaku). 

Dlaczego warto? 

Stosowanie preparatu IronFlex Citrulline jest polecane dla osób ćwiczących rekreacyjnie oraz profesjonalnych zawodników sportowych, którzy pragną wzbogacić codzienną dietę o optymalną dawkę jabłczanu cytruliny. Związek ten stanowi częsty składnik odżywek przedtreningowych i stacków kreatynowych, co jest podyktowane jego właściwościami. Cytrulina jest endogennym aminokwasem, który może przyczynić się do zwiększenia poziomu tlenku azotu (NO), co powoduje poprawę transportu składników odżywczych i tlenu wraz z krwią. Dochodzi do tzw. efektu pompy mięśniowej, który powoduje przygotowanie odpowiedniego środowiska dla pracujących włókien. To z kolei przekłada się na efektywne kształtowanie muskularnej i sportowej sylwetki. Dodatek witaminy C i witaminy B6  wspomaga zachowanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego oraz oddziaływać na redukcję uczucia zmęczenia. Produkt może stanowić dodatek do innych preparatów, pozwalając na urozmaicenie ich działania oraz zagwarantowanie dodatkowych efektów. Wybierz IronFlex Citrulline – prawdziwie mocny aminokwas! 

SKŁADNIKI

Porcja: 2,8 g

Opakowanie: 200 g

Ilość porcji: 71

Składniki aktywne w porcji:

Jabłczan cytruliny: 2380 mg

Witamina C: 30 mg

Witamina B6: 3 mg

Skład: Jabłczan cytruliny, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, kwas askorbinowy, emulgator: skrobia, substancja słodząca: sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny, barwnik.

Jak stosować? 

Firma IronFlex poleca, aby suplement diety Citrulline był stosowany jedynie w dni treningowe. Pojedynczą porcję (½ miarki = 3 g) należy rozpuścić w około 200 ml wody lub soku i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.    

Dzień treningowy: około 30 minut przed planowanym treningiem 

Dzień nietreningowy: nie stosować 

Producent nie rekomenduje przekraczania zalecanej dziennej ilości do spożycia (1 porcja). Produkt może być wykorzystywany jako dodatek do innych suplementów diety, co pozwoli na spotęgowanie działania. Preparat nie może być traktowany jako zamiennik zbilansowanej diety. W celu zachowania optymalnego stanu zdrowia niezbędne jest zróżnicowane odżywianie się. 

Uwaga:

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Często kupowane razem