O Firmie 

 

Firma którą stworzyliśmy powstała w trosce o zdrowie naszych klientów. W Naszej ofercie znajdują się produkty które przede wszystkim mają na celu  zwiększenie jakości życia, zdrowia a także zadbają o lepszą jakość Twoich treningów 

Dlatego też produkty które stworzyliśmy nie należą do konkretnej grupy docelowej, a do dużego grona odbiorców w każdym wieku.  

 

Posiadamy w swojej ofercie produkty które będą odpowiednie dla osób uczęszczających na siłownie, osób które chcą zadbać o swoją sylwetkę, osób które chcą poprawić jakość swojego życia ale też dla tych którzy chcą zbudować niezniszczalna odporność 

Niezawodnymi i hitowymi produktami Naszej marki są produkty zwiększające wytrzymałość podczas treningów.  

 

 

Przedsiębiorstwo IronFlex jest to  Polska marka która powstała w roku 2016.  

Od roku 2021 dysponujemy nowym magazynem o powierzchni ponad tysiąc metrów kwadratowych, to utwierdza Nas w przekonaniu, że to co robimy, ma sens, oraz że dotarliśmy do większej ilości klientów- co za tym idzie większa liczba osób staje się świadoma korzyści z suplementacji.  

  

Dystruubujemy suplementy IronFlex do ponad 30-stu krajów, co w branży suplementacji oznacza duże zaufanie od potencjalnych klientów.  Produkcja odbywa się w trzech zaufanych krajach. Jesteśmy obecnie w posiadaniu kilkuset produktów w różnej formie oraz o różnych smakach. Jednak w dalszym ciągu rozwijamy się i poszerzamy asortyment..  

 

Oferujemy szeroki wachlarz artykułów niezbędnych na siłownie takich jak Shaker, ale też pudełka na suplementy które będą ułatwieniem dla osób starszych i zabieganych.  

Prócz powyższych produktów posiadamy też wiele innych, ciągle się rozwijamy więc będzie Tych produktów znacznie więcej.  

 

Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie Naszych klientów, dlatego dokładamy wiele staranności by wyposażyć Cię w produkty które sprawią, że poczujesz się lepiej.  

Plany na najbliższe lata które sobie założyliśmy to otwarcie Własnej produkcji, dzięki której Nasze produkty będą dostępne w większej ilości, co przełoży się na większe grono zadowolonych klientów.