IronFlex Collagen 3000mg - 100 tabs.

Sprawdź opinie

18,42 zł
Ilość
Variants:

OPIS

⚡Może okazać się pomocny w zachowaniu prawidłowej kondycji kości 

⚡Sprzyja poprawie stanu i wytrzymałości skóry, włosów oraz paznokci 

⚡Może mieć zastosowanie w stanach rekonwalescencji np. po kontuzjach lub złamaniach 

⚡Może oddziaływać na właściwy poziom elastyczności np. ścięgien, więzadeł czy chrząstek 

⚡Może wykazywać prawidłowy wpływ na produkcję mazistawowej  

⚡Uzupełnia codzienną dietę o optymalną dawkę kolagenu w hydrolizowanej formie 

 

Najlepszy sposób na wzmocnienie organizmu

Białko kolagenowe jest bez cienia wątpliwości jednym z najistotniejszych składników naszej codziennej diety. Niedostateczna ilość kolagenu prowadzi do osłabienia struktury kości, przyśpieszonego procesu starzenia się skóry (powodując m.in. powstawanie zmarszczek), utrudnienia gojenia się ran czy pogorszenia kondycji włosów i paznokci (skutkując np. wzrost ich łamliwości czy częstsze wypadanie). Warto więc zawczasu zadbać o własny organizm i sięgnąć po suplement diety Collagen – preparat marki IronFlex, który został przygotowany w formie łatwych do połknięcia tabletek z optymalną zawartością wysokiej jakości hydrolizowanego kolagenu. Produkt jest rekomendowany dla każdego miłośnika zróżnicowanego odżywiania się, a także początkujących i profesjonalnych zawodników sportowych, którzy pragną w właściwie zatroszczyć się o siebie i własną dietę! Sięgnij po IronFlex Collagen – naturalny kolagen w tabletkach! 

Dlaczego warto? 

Codzienne funkcjonowanie na pełnych obrotach, niewłaściwa dieta, nadmierny stres oraz regularne i wyczerpujące treningi mogą w znacznym stopniu doprowadzić do niedoborów niektórych składników odżywczych. Jednym z nich jest białko kolagenowe – niezwykle ważny komponent dla organizmu każdego człowieka gdyż stanowi jeden z podstawowych elementów budujących kości, torebki i chrząstki stawowe, więzadła, a nawet skórę i jej wytwory! Kolagen i tkanka łączna stanowią nierozerwalną parę, dlatego właśnie warto zadbać o jego zawartość w naszej diecie dzięki odpowiednio dobranej suplementacji! W tym celu warto sięgnąć po IronFlex Collagen – tabletki umożliwiające dostarczenie organizmowi optymalnej dawki hydrolizowanego kolagenu o wysokim stopniu biodostępności. Produkt może okazać się pomocny m.in. w zachowaniu właściwego stanu i odpowiedniej jędrności skóry, utrzymaniu właściwego stopnia rozciągliwości i elastyczności struktur więzadłowych, zapewnieniu ochrony chrząstce stawowej wobec przedwczesnego, a także zapewnieniu solidnej i zdrowej kondycji kości. Suplement marki IronFlex to 90 tabletek z naturalnym kolagenem, które dzięki niewielkiemu rozmiarowi można zabrać ze sobą wszędzie i stosować bez żadnych problemów! Wybierz Collagen i postaw na prawdziwe wsparcie! 

IronFlex dostarczamy jakość, na której możesz polegać

IronFlex to marka, która zyskała uznanie na rynku suplementów diety dzięki swojemu zaangażowaniu w produkcję wysokiej jakości produktów. Firma koncentruje się na dostarczaniu suplementów i akcesoriów, które pomagają w osiągnięciu różnorodnych celów fitness, od budowania masy mięśniowej po poprawę wydajności treningowej. 

Produkty IronFlex są tworzone z myślą o potrzebach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób prowadzących aktywny tryb życia. Korzystamy z najnowszych badań naukowych, aby zapewnić, że nasze produkty są skuteczne i bezpieczne

IronFlex to więcej niż tylko marka to symbol jakości i zaangażowania w zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Dzięki naszym innowacyjnym produktom i determinacji IronFlex kontynuuje swoją misję dostarczania najlepszych suplementów na rynku. 

SKŁADNIKI

Porcja: 3 tabletki

Opakowanie: 100 tabletek

Ilość porcji: 33

Składniki aktywne w porcji:

Kolagen wołowy: 3000 mg

Skład: Hydrolizat białek kolagenowych wołowych - substancja aktywna. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Sposób użycia:

Specjaliści z firmy IronFlex zalecają przyjmowanie 1 porcji (2 tabletki) produktu raz dziennie podczas posiłku.

Uwaga:

Podczas ciąży i laktacji skonsultuj się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Komentarze (1)
Oceń
(1)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Często kupowane razem