IronFlex Creatine Monohydrate - 300g

Sprawdź opinie

27,77 zł
Ilość
Smak:
Variants:

OPIS

⚡Wykazuje pozytywny wpływ na wzrost wydolności fizycznej podczas wykonywania intensywnych i krótkotrwałych ćwiczeń 

⚡Wspomaga metabolizm i potencjał energetyczny ustroju poprzez zwiększenie zawartości fosfokreatyny 

⚡Potęgując retencję wodną w komórkach mięśniowych może przyczynić się do zwiększenia ich rozmiarów 

⚡Może okazać się pomocny w ograniczeniu odczuwania narastającego zmęczenia 

⚡Wykazuje pozytywne zastosowanie w trakcie modelowania muskularnej i sportowej sylwetki 

⚡Uzupełnia codzienną dietę o optymalną dawkę kreatyny w formie monohydratu 

Kreatyna jest jednym z najchętniej wybieranych preparatów o pozytywnym wpływie na kształtowanie umięśnionej i sportowej sylwetki. Ten naturalnie występujący w mięśniach związek przyczynia się do wzrostu ATP – podstawowego nośnika energetycznego w ustroju, który determinuje efektywność pracy nad masą mięśniową i kondycją. Suplement diety IronFlex Creatine 300g pozwala na wzbogacenie codziennego odżywiania o optymalną dawkę kreatyny w formie popularnego monohydratu. Produkt po rozmieszaniu z wodą pozwala na przygotowanie orzeźwiającego i owocowego napoju, który znajduje zastosowanie podczas regularnych treningów siłowo-wytrzymałościowych. Dzięki preparatowi od IronFlex możesz przetestować rozwiązanie stanowiące wybór setek zawodników na całym świecie. Sięgnij po Creatine Monohydrate – prawdziwy monohydrat kreatyny! 

Dlaczego warto? 

Obecność kreatyny w suplementach dla sportowców jest podyktowana jej wartościowym zastosowaniem podczas uzupełnienia diety osób ćwiczących rekreacyjnie i profesjonalnych zawodników. Suplementacja kreatyną pozwala na optymalne wsparcie dla metabolizmu energetycznego, co jest możliwe poprzez oddziaływanie na ogólny poziom ATP organizmu. Firma IronFlex przedstawia preparat Creatine Monohydrate – produkt w formie proszku, który pozwala na uzupełnienie codziennej diety o optymalną dawkę kreatyny. Wykorzystany monohydrat dzięki odpowiedniemu stopniu mikronizacji zapewnia bezproblemową rozpuszczalność, a wyjątkowo orzeźwiający smak ugasi pragnienie po wyczerpujących ćwiczeniach. Kreatyna może mieć pozytywne zastosowanie dla uzyskania wzrostu wydolności w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Systematyczna podaż kreatyną może okazać się korzystna podczas pracy nad masą mięśniową, w trakcie treningów wytrzymałościowych oraz w celu zapewnienia mięśniom niezbędnych warunków podczas wykonywanych ćwiczeń. Sięgnij po IronFlex Creatine Monohydrate – skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny! 

Skład IronFlex Monohydrate 

W składzie suplementu diety IronFlex Monohydrate wykorzystano wysokiej jakości kreatynę w formie łatwo przyswajalnego monohydratu. W pojedynczej porcji produktu wykorzystano dawkę ponad 5,6 g kreatyny. Formuła została uzupełniona o dawki 50 mg tauryny i 5 mg witaminy B6. Opakowanie o pojemności 300 g zawiera aż 53 sugerowanych porcji produktu! Suplement dostępny jest w wersji naturalnej oraz w owocowych smakach. 

SKŁADNIKI

Porcja: 5,6 g

Porcji w opakowaniu: 53

Opakowanie: 300g

Składniki aktywne w porcji / 100 g:

Monowodzian kreatyny - 4560 mg / 81,43 g

Tauryna - 50 mg / 892 mg

Witamina B6 - 5 mg / 89,2 mg

Skład: Monohydrat kreatyny, Aromaty, kwas cytrynowy, maltodekstryna-nosnik aromatu, Tauryna, dwutlenek krzemu-substancja przeciwzbrylajaca, sukraloza-substancja słodząca, chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować? 

Specjaliści z firmy Ironflex zalecają przyjmowanie 10 gramów kreatyny dziennie w dwóch dawkach (1 porcje rano i 1 porcje po południu). W dni treningowe dodaj 1 porcje również po treningu. 

Indywidualna nietolerancja składników produktu. Nie jest przeznaczony do stosowania w czasie ciąży, laktacji, a także osób poniżej 18 roku życia. Przed zażyciem leku skonsultuj się z lekarzem. 

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Często kupowane razem