IronFlex Creatine Monohydrate - 500g

Sprawdź opinie

37,03 zł
Ilość
Smak:
Variants:

OPIS

⚡Wykazuje pozytywny wpływ na wzrost wydolności fizycznej podczas wykonywania intensywnych i krótkotrwałych ćwiczeń 

⚡Wspomaga metabolizm i potencjał energetyczny ustroju poprzez zwiększenie zawartości fosfokreatyny 

⚡Potęgując retencję wodną w komórkach mięśniowych może przyczynić się do zwiększenia ich rozmiarów 

⚡Może okazać się pomocny w ograniczeniu odczuwania narastającego zmęczenia 

⚡Wykazuje pozytywne zastosowanie w trakcie modelowania muskularnej i sportowej sylwetki 

⚡Uzupełnia codzienną dietę o optymalną dawkę kreatyny w formie monohydratu 

Kreatyna jest jednym z najchętniej wybieranych preparatów o pozytywnym wpływie na kształtowanie umięśnionej i sportowej sylwetki. Ten naturalnie występujący w mięśniach związek przyczynia się do wzrostu ATP – podstawowego nośnika energetycznego w ustroju, który determinuje efektywność pracy nad masą mięśniową i kondycją. Suplement diety IronFlex Creatine 300g pozwala na wzbogacenie codziennego odżywiania o optymalną dawkę kreatyny w formie popularnego monohydratu. Produkt po rozmieszaniu z wodą pozwala na przygotowanie orzeźwiającego i owocowego napoju, który znajduje zastosowanie podczas regularnych treningów siłowo-wytrzymałościowych. Dzięki preparatowi od IronFlex możesz przetestować rozwiązanie stanowiące wybór setek zawodników na całym świecie. Sięgnij po Creatine Monohydrate – prawdziwy monohydrat kreatyny! 

Dlaczego warto? 

Obecność kreatyny w suplementach dla sportowców jest podyktowana jej wartościowym zastosowaniem podczas uzupełnienia diety osób ćwiczących rekreacyjnie i profesjonalnych zawodników. Suplementacja kreatyną pozwala na optymalne wsparcie dla metabolizmu energetycznego, co jest możliwe poprzez oddziaływanie na ogólny poziom ATP organizmu. Firma IronFlex przedstawia preparat Creatine Monohydrate – produkt w formie proszku, który pozwala na uzupełnienie codziennej diety o optymalną dawkę kreatyny. Wykorzystany monohydrat dzięki odpowiedniemu stopniu mikronizacji zapewnia bezproblemową rozpuszczalność, a wyjątkowo orzeźwiający smak ugasi pragnienie po wyczerpujących ćwiczeniach. Kreatyna może mieć pozytywne zastosowanie dla uzyskania wzrostu wydolności w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Systematyczna podaż kreatyną może okazać się korzystna podczas pracy nad masą mięśniową, w trakcie treningów wytrzymałościowych oraz w celu zapewnienia mięśniom niezbędnych warunków podczas wykonywanych ćwiczeń. Sięgnij po IronFlex Creatine Monohydrate – skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny! 

Skład IronFlex Monohydrate 

W składzie suplementu diety IronFlex Monohydrate wykorzystano wysokiej jakości kreatynę w formie łatwo przyswajalnego monohydratu. W pojedynczej porcji produktu wykorzystano dawkę ponad 5,6 g kreatyny. Formuła została uzupełniona o dawki 50 mg tauryny i 5 mg witaminy B6. Opakowanie o pojemności 500 g zawiera aż 53 sugerowanychporcji produktu! Suplement dostępny jest w wersji naturalnej oraz w owocowych smakach. 

SKŁADNIKI

  Porcja: 2,5
  Opakowanie: 500 g
  Ilość porcji: 200

  Skład: Monowodzian kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, tauryna, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, substancje słodzące: sukraloza.

  Składniki aktywne w 1 porcji / 100g:
  Monohydrat kreatyny - 2285 mg / 91,4 g
  w tym kreatyna - 2011 mg / 80,4 g
  Tauryna - 25 mg / 1 g
  Witamina B6 - 2,5 mg / 100 mg

  Jak stosować? 

  Specjaliści z firmy Ironflex zalecają przyjmowanie 10 gramów kreatyny dziennie w dwóch dawkach (1 porcje rano i 1 porcje po południu). W dni treningowe dodaj 1 porcje również po treningu. 

  Uwaga:

  Indywidualna nietolerancja składników produktu. Nie jest przeznaczony do stosowania w czasie ciąży, laktacji, a także osób poniżej 18 roku życia. Przed zażyciem leku skonsultuj się z lekarzem. 

  Komentarze (1)
  Oceń
  (1)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Często kupowane razem